Uczniowie klas IV-VIII po raz drugi wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego “Forget-me-not” objętym patronatem czasopisma “Języki obce w szkole” i wspieranym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Jest to konkurs promujący czytelnictwo oraz podkreślający wagę umiejętności czytania tekstów literackich ze zrozumieniem. Pytania konkursowe w formie zamkniętej i otwartej są ułożone w oparciu o opowiadania, sentencje oraz współczesne piosenki angielskie.

1706448846397

Najlepszą tegoroczną laureatką konkursu w naszej szkole została uczennica klasy VII A – Jagoda Jezierska, która uzyskała aż 95% poprawnych odpowiedzi oraz  Jakub Grala z klasy VA, który zdobył 86%, niemniej pozostali uczniowie również wykazali się dużą wiedzą w obszarach pytań dostosowanych do wieku uczestników a byli to uczniowie: Lena Szybiak kl. IVA, Jan Szwajkowski kl. IVB, Krzysztof Szwajkowski IVB, Oliwia Jędraszczyk kl. VA, Jagoda Orłowska kl. VA, Milan Orłowski kl.VA,  Jan Kulas kl. VB,  Wiktoria Krzemień kl. VIIA, Julia Sopniewska kl. VIIA oraz Łukasz Wojtaszek kl. VIIA.Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!

1706448788872

1706448810296