30 marca 2023 r. przeprowadzono Ogólnopolską Olimpiadę języka angielskiego “Olimpusek” - sesja wiosenna, w którym wzięło udział 21 uczniów klas I-III edukacji wczesnoszkolnej. Olimpiada pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów w języku obcym. Olimpiada ma na celu szeroko rozumianą potrzebę nauki języka angielskiego jako niezbędnego środka komunikowania się we współczesnym świecie jak i również motywowanie uczniów do efektywnego uczenia się języka obcego. Uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności językowe, a uczennica Oliwia Banach z kl.II A zajęła 3 miejsce w Polsce w klasyfikacji ogólnopolskiej, natomiast Amelia Krysztofiak z kl. I B zajęła 9 miejsce w rankingu klas edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkim uczestnikom Olimpiady serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nauce języka angielskiego.

image0 2

 

                                                                             Nauczyciele języka angielskiego