UWAGA

ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

9.11.2017 r w hali sportowo-widowiskowej w Pleszewie rozdano stypendia burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się uczniowie naszej szkoły podstawowej, gimnazjum a także absolwenci gimnazjum. W sumie 36 osób.

stypendia 2017 23

Stypendia przyznawano za wyniki uzyskane przez uczniów w minionym roku szkolnym. Przypomnijmy, aby otrzymać burmistrzowskie stypendium naukowe, trzeba było uzyskać średnią ocen co najmniej 5,4 i minimum bardzo dobrą ocenę z zachowania. Stypendystami zostali również uczniowie, którzy zdobyli przynajmniej 95% punktów z testu szóstoklasisty lub egzaminu gimnazjalnego, a także ci, którzy zostali laureatami konkursu interdyscyplinarnego, przedmiotowego lub tematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty bądź Ministerstwo Edukacji Narodowej.

stypendia 2017 38

A oto nasi stypendyści:

Szkoła Podstawowa:

 1. Wiktor Wawrzyniak
 2. Milena Bochniak
 3. Anna Maja Janicka
 4. Bartosz Moliński
 5. Nina Magdalena Kuberacka
 6. Aleksandra Olszak
 7. Antoni Zdunek
 8. Nikodem Dryjański
 9. Kornel Maciejewski
 10. Julia Bochniak
 11. Zuzanna Guz
 12. Iga Weronika Krawczyk
 13. Maja Marciniak
 14. Patrycja Witczak
 15. Marta Nowak

Gimnazjum:

 1. Marcelina Rozalia Frąszczak
 2. Zofia Weronika Gogolińska
 3. Magdalena Witczak
 4. Natalia Sobczak
 5. Natalia Anna Guz
 6. Julia Henka
 7. Katarzyna Leśniewska
 8. Wiktoria Migalska
 9. Julian Wojciech Penkala
 10. Amelia Ewa Rogowska
 11. Zuzanna Elżbieta Szymczak
 12. Zuzanna Cierniak
 13. Amelia Guz
 14. Nadia Maria Kaźmierczak
 15. Wiktoria Korzeniewska
 16. Patrycja Łojek
 17. Kornelia Szymaniak
 18. Jakub Dera
 19. Maksymilian Krzysztof Grzegorczyk
 20. Patrycja Maria Sikora
 21. Iga Gryszka

Zapraszamy do galerii zdjęć

Zdjęcia dzięki uprzejmości: http://pleszew.naszemiasto.pl

Udostępnij na Facebooku