UWAGA

ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji konkursu „Wspomnienie z wakacji” odbyło się 19 listopada 2019 roku w Pleszewskim Domu Kultury. W tej edycji nasza szkoła osiągnęła sporo sukcesów.

 DSC 0046

 Uczennica klasy 8 Julia Kromolicka otrzymała nagrodę główną w swojej kategorii wiekowej (opiekun pani M. Kowalska). 

DSC 0097

Inni uczniowie, którzy  zostali wyróżnieni w tym konkursie to: Oliwier Ryszewski z klasy 3 (opiekun pani E. Leśniewska), Jagoda Orłowska, Maja Słowińska, Oliwia Jędraszczak, Maja Derbich z klasy 1 (opiekun pani I. Sadowska),  Maria Kasołka z klasy 1 (opiekun pani I. Krysicka), Ksawery Wawrzyniak z klasy 3 (opiekun pani M. Komorniczak), Agata Frankowska z klasy 5, Wiktoria Marcinkowska z klasy 6, Julia Rogowska z klasy 6, Krystian Benuszak z klasy 5 (opiekun pani M. Kowalska). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

DSC 0011

DSC 0074

DSC 0082

DSC 0087

 

                                                                                              Monika Kowalska

Udostępnij na Facebooku