ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

Wyniki konkursu piosenki ekologicznej

martyna

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń do konkursu, jury w skłądzie: Krzysztof Półtorak – instruktor muzyczny, Przemysław Paterka – nauczyciel muzyki, Łukasz Adamski – nauczyciel muzyki, po wysłuchaniu nagrań postanowiło przyznać następujące miejsca

I – Martyna Paterczyk

II – Adrianna Klötzel

III – Anna Jenerowicz, Olivier Kowalczyk.

Nagrodą za zajęcie I miejsca jest nagranie zwycięskiej piosenki w studiu nagrań ROCKSUN w Pleszewie. Na wszystkie nagrodzone osoby czekają nagrody, które zostaną wręczone po powrocie do nauki stacjonarnej.

adrianna

ania

olivier

zdjecie 1

 Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

                                                                            Łukasz Adamski

Udostępnij na Facebooku