ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

Pamiętamy o Tobie, Ojcze Święty…

2 kwietnia 2005 roku Nasz Kochany Ojciec Święty  "Powrócił do domu Ojca". Minęło już 16 lat od Jego odejścia. Pamiętając o rocznicy śmierci Naszego Patrona, uczniowie, będąc w swoich domach, wykonali „Kąciki pamięci” poświęcone świętemu Janowi Pawłowi II. Zapalając świeczkę, szesnaście lat po tym historycznym wydarzeniu, podkreślili wagę i znaczenie jakie ma ten Wielki Człowiek w ich życiu.

Dawid kl 6 Copy

 

Ksawery kl 4 Copy

Adrian kl7 Copy

Alex kl 4 Copy

Iga kl 6 Copy

Julia kl 6 Copy

Marcel kl 6 Copy

Marek kl 4 Copy

Nadia kl 5 Copy

Oliwia kl 6 Copy

Sara kl 6 Copy

Stasiu Copy

Wiktoria Copy

 

Niech słowa papieża Polaka:

 Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”, łączą nas w zadumie i dają duchową nadzieję w trudnym czasie dla nas, naszych rodzin, kraju i świata.

                                                                                                                      Paulina Klӧtzel

Udostępnij na Facebooku