ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

To już kolejny rok udziału naszej szkoły w ogólnopolskim projekcie grantowym Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Celem tego programu jest m.in. aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie. W tym roku szkolnym uczestnikami zajęć organizowanych w ramach tego projektu byli uczniowie klas 6A i 6B.

1cmi Copy

W ramach zajęć uczniowie budowali i programowali roboty LEGO WeDo, w czasie nauki zdalnej tworzyli programy w Scratchu i rozwiązywali zagadki programistyczne oraz podejmowali wiele innych aktywności.

3cmi Copy

4cmi Copy

Wszyscy pracowali podczas cotygodniowych spotkań bardzo pilnie. W poprzednim tygodniu odbyły się już ostatnie zajęcia, podczas których p. dyrektor Elwira Łucka oraz opiekun grupy p. Mirela Robakowska wręczyły dyplomy oraz nagrody. 

2cmi Copy

Galeria z zakończenia zajęć: Kliknij tutaj

Relacje z zajęć znajdują się na stronie CMI Kowalew: CMI ZSP Kowalew

Udostępnij na Facebooku