UWAGA

ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

 
Przekazujemy  informacje o konkursach organizowanych przez Dom Kultury w Pleszewie
 
1
 
2
‼️UWAGA‼️
➡️Ogłaszamy konkurs - 50 złożeń origami z 50 odcinków "Kwarantanna domowa" - wszystkie filmiki znajdują się na Facebooku Domu Kultury w Pleszewie.⚠️  ✅Pod uwagę będą brane tylko zdjęcia wszystkich 50 prac (mogą być na 1 zdjęciu, tak aby dało się je policzyć) 🤚❎
📸Zdjecia wysyłamy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując "KONKURS ORIGAMI" wraz z danymi oraz nr telefonu✳️  ➡️Challange 1000 żurawi - złożenia przynosimy w kartonie do Domu Kultury ul. Kolejowa 3 w godz. 7.30-14.30 ❌  ☎️Więcej informacji pod nr telefonu: 530-574-184 📞
Zapraszamy do udziału ❣️
🎁Do wygrania wspaniałe nagrody🔥
Udostępnij na Facebooku