UWAGA

ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

Dzięki uczestnictwu naszej szkoły w programie English Teaching, uczennica Julia Kromolicka miała szansę wzięcia udziału w letnim wypoczynku z językiem angielskim w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym “Nadwarciański Gród“ w Załęczu Wielkim.

oboz 3

Koszty pobytu w kwocie 2500,00 pokryła Fundacja Kościuszkowska - amerykańsko-polska instytucja kulturalno-oświatowa współpracująca z programem English Teaching. W ciągu 14 dni pobytu Julia uczestniczyła w warsztatach językowych z native speakerami a także zajęciach prowadzonych przez wykładowców Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Gratulujemy Julii zdobycia nowych umiejętności i zachęcamy Was do aktywnej nauki języka angielskiego. Relacja pobytu http://www.englishteaching.org.pl/pl/aktualnosci/584-lato-z-english-teaching-obozy-jezykowe-w-zaleczu

oboz 2

oboz 4

oboz 5

Katarzyna Sikora

Udostępnij na Facebooku