Start
Rajd Ekologiczny
01.06.XXIX Rajd Ekologiczny. W rajdzie wzięły udział dwa zespoły z naszej Szkoły: "Eko Kowalew"- uczniowie klas czwartych, oraz "Eko Groszki"- uczniowie klas siódmych. W trakcie imprezy czekało na nas mnóstwo atrakcji. Wszystkie nasze drużyny otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego. Zespół "Eko Groszków" w klasyfikacji końcowej klas 5-8 zajął 3miejsce. Opiekunami drużyn byli Pan Ryszard Michalski i Paweł Szczepaniak.

II miejsce w turnieju piłki recznej
I miejsce w Olimpadzie PPL
12 czerwca 2026 roku na stadionie w Pleszewie odbyła się kolejna edycja Olimpiady PPL. W tym dniu do rywalizacji w różnych konkurencjach stanęli reprezentanci klas I–III oraz IV - VI. Młodsi zostawili na stadionie mnóstwo serca i zakończyli rywalizację na bardzo dobrym 4. miejscu. Natomiast klasy IV–VI pokonali wszystkie szkoły i zajęli 1. miejsce w całej rywalizacji! Czytaj więcej...

Sukcesy naszych uczniów w konkursie "Kangur matematyczny"

W bieżącym roku szkolnym 26 uczniów klas IV–VIII naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Konkurs ten od wielu lat cieszy się dużą popularnością i pozwala uczniom sprawdzić swoje umiejętności matematyczne. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, logicznym myśleniem i umiejętnością radzenia sobie z trudnymi, nieszablonowymi zadaniami.
Toruń i Bydgoszcz pełne przygód, wiedzy i wspólnej zabawy
W dniach 15–17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 4b, 6a, 6b oraz 7b wzięli udział w wyjątkowej dwudniowej wycieczce edukacyjno-integracyjnej, podczas której połączyli naukę z odkrywaniem ciekawych miejsc, aktywnym wypoczynkiem i wspólną zabawą.

Strona 1 z 114






