UWAGA

ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

Długo uczniowie klasy Vb będą wspominać swoją pierwszą noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza pod hasłem „integracyjna nocka w szkole” rozpoczęła się o godz. 19.30 w piątek 4 października b.r., a zakończyła się o poranku dnia następnego.

IMG 20191004 214338 1 Copy

 

Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru. Nad wszystkimi czuwała wychowawczyni, p. Kinga Kowalska, aktywnie wspierana przez rodziców – Pana Macieja Andrzejczaka  i Panią Monikę Luźniarek. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: udział w mobilnym planetarium Astro Arena, karaoke, kalambury. W świetlicy uczniom została zaserwowana smakowita pizza. Zanim wszyscy uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek na materacach, odbyła się bitwa na poduszki oraz urządzony został seans filmowy. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

IMG 20191004 234503 Copy

Zdjęcia

Kinga Kowalska

Udostępnij na Facebooku