UWAGA

ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

Nasi uczniowie odnieśli sukces w Konkursie Matematycznym "Kangur". Julia Sopniewska z klasy III a oraz Joanna Szukalska z klasy VI c otrzymały w tym konkursie wyróżnienie. Z klasy ósmej test najlepiej napisał Adam Klötzel, któremu zabrakło jednego punktu. do wyróżnienia. 

Gratulujemy wszystkim uczniom bardzo dobrego wyniku a w szczególności wielkie brawa dla wyróżnionych :)

W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych wyjątkowo w tym roku szkolnym "Kangur" przeprowadzono drogą internetową w dniach 28.05 - 5.06, którego celem było propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów. Konkurs miał charakter jednorazowego testu. Z naszej szkoły wzięło udział 23 uczniów z klas III - VIII. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki stopień przygotowania do konkursu. 

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Ewa Leśniewska, Teresa Zielińska, Renata Woś oraz Marzena Janusz.

 

Udostępnij na Facebooku