UWAGA

ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

                                         Proza i poezja to dawki lekarstw.

                                                                                 Uzdrawiają to pęknięcie,

                                                                                          któremu ulega wyobraźnia z winy rzeczywistości.

J.Winterson

Wiktoria Stoppok z kl.VIa, Nina Kuberacka z kl.VIb, Iga Krawczyk z kl. VIII i Maja Marciniak z kl. VIII reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ph.”Mój ulubiony…”, który odbył się, w dwóch kategoriach wiekowych, 16 i 23 maja w Bibliotece Publicznej  Miasta i Gminy Pleszew.

IMG 2320

 

IMG 2260

Podczas konkursu dziewczyny wspaniale zaprezentowały wiersze oraz fragmenty prozy. W gronie laureatów znalazły się: Iga Krawczyk zdobywając III miejsce oraz Wiktoria Stoppok i Maja Marciniak, które otrzymały wyróżnienia.

IMG 2251

IMG 2321

Gratulujemy!

M. Frąckowiak

Udostępnij na Facebooku