ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

15 lutego klasa IVb pod opieką pani Robakowskiej i pani Przygodzkiej przeniosła się w beztroskie lata dzieciństwa. W podróż tą wybraliśmy się dzięki Muzeum Regionalnemu w Pleszewie, które zorganizowało wystawę właśnie pod tym tytułem.

4b 1

 

Na wystawie podziwialiśmy zabawki oraz gry planszowe głównie z lat dzieciństwa naszych rodziców, chociaż sami chętnie też byśmy się nimi pobawili, ponieważ były naprawdę ciekawe. Wiele radości sprawił nam quiz przygotowany przez pania przewodnik – na podstawie małego elementu musieliśmy odnaleźć zabawkę, której był on częścią.

4b 5

4b 3

4b 2

4b 4

Po zwiedzaniu muzeum udaliśmy się do kawiarni VOGT na „małe co nieco”.

Zapraszamy do Galerii zdjęć...

J. Przygodzka

Udostępnij na Facebooku