ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

Czy język angielski może być narzędziem do przedstawienia sztuki teatralnej? Oczywiście że tak, co udowodnili uczniowie klasy VB biorący udział w projekcie “Krok po kroku z zabawnym i funkcjonalnym językiem angielskim” programu English Teaching którego krajowym operatorem jest Fundacja Nida.

 103 0048 Copy

Uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów z przedszkola spektakl “ Goldilocks and three bears” czyli Złotowłosa i trzy niedźwiedzie. Był to kolejny krok po seansie angielskojęzycznym w kinie Hel, który miał na celu uświadomienie uczniom iż język angielski może być instrumentem do porozumiewania się w różnych dziedzinach życia. Przedstawienie zostało entuzjastycznie przyjęte przez widzów oraz ich opiekunów. Młodzi adepci sztuki teatralnej pięknie zaprezentowali swoje kwestie w języku angielskim oraz zaśpiewali piosenkę do wystawionej sztuki. Po zakończonym spektaklu dzieci otrzymały kolorowe baloniki i wspólnie zapozowały do pamiątkowych zdjęć.

103 0007 Copy

103 0015 Copy

Zapraszamy do Galerii zdjęć


Katarzyna Sikora

Udostępnij na Facebooku