ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

22 czerwca 2018 r. zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.

DSC 0615

Cała uroczystość rozpoczęła się w kościele od Mszy Św., podczas której wszyscy dziękowali za miniony rok szkolny. O godz. 9.00 rozpoczęła się uroczysta akademia. Część artystyczna przygotowana została przez uczniów z klas II gimnazjum pod kierunkiem pań Magdaleny Białas i Małgorzaty Baron-Galewskiej oraz pana Łukasza Adamskiego.

DSC 0638

DSC 0640

DSC 0653

Po części artystycznej dokonano uroczystego przekazania sztandaru przez ustępujących członków pocztu sztandarowego nowym członkom pocztu.

DSC 0623

W dalszej części uroczystości wychowawcy wraz z panią Dyrektor wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom z klas III - VII szkoły podstawowej i II gimnazjum.  

Wychowawczynie klas III gimnazjum pani Joanna Przygodzka i pani Renata Baron wręczyły świadectwa ukończenia gimnazjum wraz z Panią Dyrektor - Elwirą Łucką oraz przewodniczącą Rady Rodziców - panią Iwoną Kaczor. Uczniowie, którzy odnosili sukcesy  otrzymali nagrody i wyróżnienia.

DSC 0681

DSC 0683

DSC 0696

DSC 0698

Pani Dyrektor Elwira Łucka wręczyła także Listy Gratulacyjne i Podziękowania dla Rodziców. Dziękujemy!

Jeszcze raz wszystkim gorąco gratulujemy!!!
Życzymy Wam wszystkim pięknych wakacji. Wracajcie cali, zdrowi i wypoczęci w nowym roku szkolnym, pełni sił i zapału do nauki.

 DSC 0702

Zapraszamy do Galerii zdjęć

Udostępnij na Facebooku