ZSP w Kowalewie,
ul. B. Chrobrego 36, Kowalew, 63-300 Pleszew

19 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Dzień Profilaktyki.

DSC 0472

W tym dniu podjęliśmy wiele działań promujących zdrowy tryb życia, promocję sportu oraz dotyczących zachowania bezpieczeństwa w czasie zbliżających się wakacji. Odbyły się we wszystkich klasach pogadanki  z wychowawcami, a także spotkania z przedstawicielami policji, straży, ratownikami oraz pracownikiem sanepidu.

DSC 0519

DSC 0527

DSC 0536

DSC 0523

Zdrowe śniadanie zjedli wszyscy na świeżym powietrzu.

DSC 0487

W tym dniu miał miejsce pierwszy mecz polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, dlatego też wszyscy w tym dniu ubrali się w barwy narodowe i przeszli w barwnym korowodzie przez naszą miejscowość.

DSC 0473

Na zakończenie dnia odbył się mecz uczniowski Polska -Senegal, który zakończył się remisem.

Galeria zdjęć

Udostępnij na Facebooku